داستان نیمار و پی اس جی تابستان پیش رو نیز ادامه دار خواهد بود. اگر تابستان ۲۰۱۹ نقل و انتقالات کاملا تحت تاثیر اخبار و شایعات بازگشت نیمار به بارسا قرار داشت، تابستان پیش رو نیز شرایط همینگونه خواهد بود.

طبق ادعای ای اس پی ان، پی اس جی سیاست های نقل و انتقالاتی خود را تعیین کرده و قرار است ضمن حفظ کیلیان امباپه، به نیمار اجازه جدایی بدهد. لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی تمدید قرارداد امباپه و حفظ او به هر قیمت را در دستور کار قرار داده ولی مانعی در راه جدایی نیمار قرار نخواهد داد.

 

 

 

 

طبق ادعای این منبع، پی اس جی حاضر است ۱۵۰ میلیون یورو برای واگذاری ستاره برزیلی دریافت کند که ۷۲ میلیون یورو کمتر از رقمی است که تابستان ۲۰۱۷ برای جذبش به بارسلونا پرداخت کرد. مثل سال پیش به نظر می رسد بارسا همچنان محتمل ترین مقصد برای نیمار خواهد بود.

کیلیان امباپه اما برخلاف نیمار غیر قابل انتقال است و با وجود تمایل شدید رئال به جذب این ستاره فرانسوی، پی اس جی هر کاری خواهد کرد تا او در پاریس بماند.

بارسلونا تابستان گذشته سه دور مذاکرات رودررو با سران پی اس جی داشت ولی در نهایت به دلیل توقع مالی بسیار بالای پی اس جی نتوانست نیمار را به خدمت بگیرد.