طی حکمی از سوی استاندار مازندران، علیمراد مهدوی فر به عنوان مدیرکل جدید امنیتی انتظامی استانداری مازندران منصوب و با حضور احمد ثلاثی، مشاور و دستیار ویژه و امید محبی، مدیرکل حوزه استاندار و مدیران و کارکنان حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری معارفه شد.

احمد ثلاثی، مشاور و دستیار ویژه استاندار مازندران در این مراسم با تاکید بر ضرورت تامین و تعمیق امنیت پایدار در استان، یادآور شد: هدف غایی از خدمت به انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ولایتمدار و مومن مازندران، جلب رضایت خداوند منان است و در شرایط کنونی؛ تلاش برای اعتلای بخش های مختلف بویژه توسعه امنیت، نیازمند عزم، اراده و تلاش جهادی و انقلابی است.

ثلاثی با اشاره به این که نظام مقدس جمهوری اسلامی، به مسئولیت های مدیریتی با نگاه اررزشی نگریسته می شود، تصریح کرد: به عرصه های مدیریتی باید با این رویکرد و به عنوان یک سنگر در جهت خدمت جهادی بنگریم.

وی اظهار کرد: مردم ما بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند و همچنان پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند و وفاداری خود را به نظام در تمامی صحنه ها ثابت نمودند. باید تلاش کنیم نگاه ها و رویکردهای انقلابی و خدمات همه جانبه بی منت به مردم را استمرار ببخشیم و بتوانیم امید مردم بویژه نسل جوان را به آینده انقلاب تقویت کنیم.

علیمراد مهدوی فر، مدیرکل جدید امنیتی انتظامی استانداری مازندران در این مراسم؛ ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سردار حاج قاسم سلیمانی با عنوان اینکه خاستگاه قلبی من ‌کار برای رضایت خدا و ادای دین به خون شهداست، یادآور شد: تقویت امنیت پایدار، در سطح استان محور برنامه های بنده در این بخش است و با توجه به آشنایی با این مقوله در مازندران، با تعامل و هم افزایی همه دستگاه های مسئول برای تحقق این مهم تلاش خواهم کرد.

وی اظهار کرد: مقوله امنیت در سایه کار جمعی و تلاش و اهتمام دستگاه های ذی مدخل به پیش می رود و از مجموعه همکاران استانداری و دستگاه های مسئول استانی انتظار دارم در این مسیر، ما را همراهی کنند.

گفتنی است؛ علیمراد مهدوی فر، مدیرکل جدید امنیتی انتظامی استانداری مازندران در سوابق مدیریتی خود ریاست اداره اطلاعات شهرستانهای مختلف و معاونت امنیتی اداره کل اطلاعات را برعهده داشته است.

شایان ذکر است؛ مهدوی فر از مدیران ارشد امنیتی در حوزه های برون مرزی نیز می باشد.

در این جلسه همچنین با اهداء لوح سپاس استاندار مازندران، از تلاش های علی شیرازی، در دوره تصدی اداره کل امنیتی انتظامی استانداری تقدیر شد. گفتنی است، علی شیرازی، هم اکنون سمت سرپرستی معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران را عهده دار است.