به گزارش پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه/

همچنین تیم بندر عباس میخواهد در خانه انتقام شکست ۳ بر هیچ خود را در دور رفت در سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل بگیرد.

در بازی هفته سوم از دور رفت که در تاریخ ۱۰ آبان سال ۹۴ در آمل برگزار شد, تیم کاله توانست با انجام یک بازی منسجم تیم آلومینیوم المهدی را در سه دست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۲۰, ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۲ در مجموع سه بر هیچ پیروز میدان باشد و تیم هرمزگان را با یک شکست بدرقه کند.

تیم آمل نیازمند پیروزی در این بازی هست تا بتواند حرفی در میان سایر رقبا داشته باشد و در دور حذفی یا پلی آف با خیالی آسوده تر حضور داشته باشد.

باید خاطر نشان کرد که این اولین دوری میباشد که تیم آمل به صورت نفس نفس زنان لیگ را طی میکند و برای حضور در پلی آف یک هفته در میان پایش می لنگد.

امیدواریم که تیم آمل بتواند هواداران خود را طبق سنوات گذشته راضی و خشنود نگه دارد.

در مقابل تیم آلومینیوم المهدی هم برای بقا در لیگ آینده و هم تا حدودی برای جدا شدان از انتهای جدول به پیروزی بازی فردا نیازمند هست.

تیم آمل در صورت برد و با توجه به نتایج بازی دیگر هفته چهاردهم لیگ والیبال ایران میتواند یک پله صعود داشته باشد و به رده هشتم برگردد ولی در صورت باخت در همان رتبه نهمی باقی خواهد‌ ماند.

تیم هرمزگان چه در صورت برد و چه در صورت باخت در همان رتبه یازدهم و یکی مانده به آخر باقی میماند.

درسایر دیدارهای هفته چهاردهم تیم های آرمان ورزشی اردکان یزد, ثامن الحجج علیه السلام خراسان, شهرداری ارومیه, متین صالحین ورامین و گوهر کویر زاهدان به ترتیب میزبان رقبای خود پیکان تهران, بانک سرمایه تهران, سایپا تهران, شهرداری تبریز و بازرگانی جواهری گنبدکاووس خواهند بود.

همچنین باید یادی کنیم از درگیری بوجود آمده در بازی پیکان تهران و بانک سرمایه تهران که در هفته گذشته رقابت ها رخ داده است و شاهد حرکات ناشایست از سوی برخی از بازیکنان دو تیم بودیم.

امیدواریم که در لیگ والیبال تنها اسم حرفه ای بودن را یدک نکشیم و همه و همه از بازیکنان, کادر فنی و هواداران تیم ها با اجرای یک اخلاق حسنه و شایسته باعث حرفه ای شدن والیبال ایران شویم.

انتظار میرود که کمیته انضباطی فقط برای تیم های شهرستانی خط و نشان نکشد و با اجرای صحیح و درست عدالت خاطیان را مورد جریمه و مجازات قرار دهد تا دیگر در زمین والیبال شاهد چنین حرکاتی نباشیم.

همچنین داوران بازی را به علت کاهلی و عدم کفایت جهت کنترل خوب بازی مورد سوال و جریمه قرار دهند.

البته باید از بازیکنان با اخلاق که مطمئنا چندین برابر بازیکنان بی اخلاق میباشند مورد تشویق و ستایش قرار گیرند تا بیشتر شاهد رفتار و منش پهلوانی در ورزش والیبال باشیم.

در بازی فردا کاپیتانان دو تیم پیکان تهران و بانک سرمایه از حضور در بازی محروم هستند و نمیتوانند تیم خود را همراهی کنند تا در جلسه کمیته انضباطی روز دوشنبه ۱۴ دی سال ۹۴ تکلیف خاطیان به روشنی مشخص شود.

بازیکنان تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان را فرزاد ملابهرامی, محمد الهامی, علیرضا کوشکی, حامد باقرپور کماچالی, مسعود رمضانی, محمد باقری تودشکچو, سعید کمالی چاهوئی,‌ سهیل احمدی, محمدرضا شبیری, صمد اکبری, افشین حیدری نژاد, کیوان سارانی نژاد, علیرضا جلالی, ناصر رحیمی پناه, صادق زارعی کرمانی, آرش صادقیانی, رضا مروتی, بهنام رجبی, علیرضا نصراصفهانی تشکیل میدهند.

سرپرست تیم هرمزگان بر عهده علی اکبر مهجوری میباشد و سکان دار تیم بندرعباس عبدالرئوف بستگانی خواهد بود.

نکته قابل توجه بازیکنان تشکیل دهنده تیم بندرعباس این است که یک بازیکن آملی به نام بهنام رجبی حضور دارد.

که تمام اهالی مازندران به خصوص شهرستان آمل برای این بازیکن خوب و خوش آتیه آرزوی بهروزی و موفقیت میکنیم و امیدواریم که در تمامی عرصه های زندگی و ورزشی موفق باشد.

قضاوت بازی فردا بر عهده آقایان بهروز جعفری و امید فولدی وندا میباشد و ناظر بازی آقای حسین پورکاشیان عهده دار خواهد بود.

کاله آمل در هفته آینده میزبان آرمان ورزشی اردگان یزد میباشد و در صدد جبران شکست دور رفت باید باشد.

در مقابل تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان میهمان شهرداری تبریز خواهد بود.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال ۹۴ آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی

منبع:کمال نیوز