اجتماعی » حوادث » مازندران
کد خبر : 148345
شنبه - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

اخبار انتظامی استان مازندران در ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹

مهم‌ترین اخبار انتظامی مازندران در روز شنبه، ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید. تیراندازی پدر به اعضای خانواده اش در بابلسر معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به تیراندازی پدر به اعضای خانواده اش در بابلسر، گفت: در این حادثه ۲ نفر کشته و ۲ نفر نیز […]

اخبار انتظامی استان مازندران در ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۹

مهم‌ترین اخبار انتظامی مازندران در روز شنبه، ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

تیراندازی پدر به اعضای خانواده اش در بابلسر

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به تیراندازی پدر به اعضای خانواده اش در بابلسر، گفت: در این حادثه ۲ نفر کشته و ۲ نفر نیز زخمی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سیدجعفر ساداتی” در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی منجر به جرح در یکی از روستاهای بخش”بهمنیر” شهرستان بابلسر بلافاصله ماموران گشت انتظامی به محل حادثه اعزام شدند .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در این حادثه که ساعت حدود ۷ و ۴۵ دقیقه صبح امروز به وقوع پیوست، فردی ۵۲ ساله از کارکنان یکی از شرکت های خدمات مراقبتی با اسلحه ای که در اختیار داشت با مراجعه به منزل مادر همسر خود در یکی از روستاهای منطقه به سمت وی و همچنین همسر خود که در محل حضور داشت، شلیک کرد.

سرهنگ ساداتی، تصریح کرد: متهم پس از این جنایت هولناک که منجر به مرگ همسر ۴۷ ساله اش و مادر ۷۰ ساله همسرش شده بود از محل متواری شد.

وی، ادامه داد، متهم پس از این جنایت بلافاصله با رفتن به منزل خود و تیراندازی به سمت ۲ دختر ۱۷ و ۱۴ ساله اش، آنان را نیز مجروح کرد و از محل متواری شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: با وقوع این جنایت ماموران انتظامی بخش با همکاری عوامل پلیس آگاهی در اقدامی عملیاتی، قاتل را دستگیر کردند.

ساداتی در خاتمه از تشکیل پرونده قضائی برای متهم به قتل خبر داد و گفت: با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی بابلسر موضوع در دست بررسی است.

———————————————————–

دستگیری قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۵ کیلو تریاک در بابل

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۵ کیلو و ۲۳۰ گرم تریاک در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ “سیدمحسن جعفری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درتشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط عاملی افیونی در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، موفق به شناسایی این قاچاقچی مواد مخدر شدند.

سرهنگ جعفری از دستگیری متهم در عملیاتی ضربتی خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی های به عمل آمده از خودروی این سوداگر مرگ ۵ کیلو و ۲۳۰ گرم تریاک به همراه آلات استعمال و دستگاه توزین مواد مخدر کشف شد .

وی در خاتمه با بیان این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند .

—————————————————

کشف۳ کیلوشیشه در میاندورود

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از دستگیری ۲ عامل افیونی و کشف ۳ کیلو گرم شیشه در این شهرستان خبر داد

سرهنگ علی داداش تبار در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درتشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط ۲ عامل افیونی در شهرستان میاندورود، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، افزود: مأموران با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، موفق به شناسایی این ۲ قاچاقچی مواد مخدر اهل یکی از استان های شرقی کشور در این شهرستان شدند.

سرهنگ داداش تبار اظهار داشت: در عملیاتی ضربتی متهمان حین جابجایی مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان ۳ کیلو مواد مخدر شیشه که قصد حمل آن از مرزهای شرقی کشور در این شهرستان را داشتند کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند .

——————————————————-

مقابله با عاملان افیونی در بهشهر

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۰ خرده فروش و معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسن عنایتی گنجی” در گفت ‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان بهشهر به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، تصریح کرد: در اجرای این طرح که در نقاط آلوده و جرم خیز این شهرستان به اجرا درآمد، ماموران موفق به شناسایی و دستگیری ۸ خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان شدند.

عنایتی از کشف ۴ کیلو گرم انواع مواد مخدر از مخفیگاه متهمان خبر داد و تصریح کرد: این سوداگران مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شدند.

وی همچنین از دستگیری ۲ معتاد متجاهر در این عملیات نیز خبر داد و اظهار داشت: این افراد به مراکز درمانی ماده ۱۶ و ترک اعتیاد معرفی شدند .

سرهنگ عنایتی گنجی تصریح کرد: با اشاره به رضایت مردم از اجرای این طرح، از همکاری صمیمانه مردم با پلیس قدردانی کرد و گفت: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک، به ویژه در زمینه توزیع موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

————————————————-

دستگیری سارق اماکن خصوصی در نوشهر

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از شناسایی و دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ قاسم محمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی فردی را عنوان مظنون شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی، افزود: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی در خاتمه از معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

—————————————————–

باند سرقت از منزل در قائم شهر به دام افتاد

گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از انهدام یک باند سرقت منزل با ۲۵ فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی خادمی در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منزل در شهرستان قائم شهر موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه متهم را که با یک خودروی برلیانس اقدام به سرقت می کرد، شناسایی کردند .

سرهنگ خادمی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی  متهم که اهل و ساکن شهرستان کرج بود در مخفیگاهش دستگیر شد و در بازجویی های به عمل آمده به ۲۵ فقره سرقت منزل با همکاری ۲ نفر از دوستان خود اعتراف کرد.

وی از دستگیری همدستان متهم در ادامه این عملیات خبر داد و تصریح کرد: ضمن کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در بازدید از محل، متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی معرفی شدند.