پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه در ۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ همزمان با سالروز حماسه ی اسلامی و غرور آفرین مردم هزار سنگر آمل راه‌‌اندازی شد.
پایگاه مازندرانه با کادری مجرب سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز مازندران و همچنین ایران و جهان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.
معتقدیم به همه مردم خوب کشورمان و به‎ویژه به مازندرانی‌های خونگرم ، وفادار ، بی ادعا و مدافع سرسخت ارزش‌های پاک انسانی تعلق داریم و برای رساندن خود به تراز مطلوب ملت بزرگ ایران اسلامی، باید همواره صادقانه تلاش کنیم و لحظه‌ای را برای بهتر شدن را از دست ندهیم.
باید گفت : در فرمول قدرت دنیای امروز، رسانه‌ها کارکرد ماشین جنگی دیروز را پیدا کرده‌اند. این رسانه‌ها هستند که گلوله‌های جریان‌ساز شلیک می‌کنند و به جای به زانو درآوردن ارتش حریف، تسلط بر افکار عمومی یک ملت را هدف قرار داده‌اند.
مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی جامعه را وظیفه خود می‌دانیم و با رویکرد «مردم‌مدارانه‌« واقعیت‌های اجتماعی را رصد می‌کنیم. در باور ما مردم ولی نعمت و محور و مسوولان نظام نیز خدمتگزاران این مردم هستند و هر یک ضمن برخورداری از حقوقی که رعایتش واجب است، مسئولیت‌هایی نیز برعهده دارند.
نقد جدی و اصولی را عنصر زاینده یک جامعه پویا می‌دانیم و نگاه حزبی، پوسته‌ای – گروه گرایانه – یگانگی و طایفه‌ای را در برابر منافع ملی برنمی‌تابیم.
نقدپذیریم و انتقادهای دریافتی را به فرموده صادق آل محمد (ص)، هدیه‌ای ارزشمند تلقی کرده و از منتقد شاکر و دعاگوئیم.
پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه به هیچ وجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی توجه می کند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.
تاریخ بستر تکرار حادثه هاست . ما از ورق هایی که بر تاریخ این مرزوبوم رقم خورده است ، به نیکی دریافته ایم که هرگز نباید از برابر عربده فتنه ها عقب نشست ؛ چرا که ملتی که عاشورا دارد همیشه پیروز است .
پروردگارا، به ما صدق و صفا و صداقت و راستی و راستگویی و اخلاص عطا فرما، چرا که امیر ما فرمود:«و لما رأی الله صدقنا انزل علینا النصر»
سوگند نامه :
من به عنوان فرزند کوچک انقلاب اسلامی ایران به خداوند متعال سوگند یاد می کنم تا با در پیش گرفتن طریق حقیقت و امانت در راه ایفای وظیفه ای که بر عهده گرفته ام همه استعداد و توانایی خویش را بکار گیرم و با خدای خود پیمان می بندم صداقت و راستی را سرلوحه اعمال خویش قرار دهم و در کار تهیه تولید و انتشار اخبار کاملاً امانتدار باشم .
من به عنوان عضوی وفادار به ارزشهای والای جامعه خبرنگاری سوگند یاد می کنم که با تأسی به فداکاریها و از خود گذشتگی های شهیدان همواره در راه استقلال و آزادی میهن اسلامی بکوشم و از آرمانهای مقدس انقلاب ، کشور و رهبرم حمایت نمایم.
خداوندا به من توفیق ده تا به پیمانی که با تو بسته ام در همه احوال وفادار بمانم.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز:
سید مصطفی صادقی
زمینه فعالیت:
انجام امور فرهنگی، خبری در تمامی زمینه ها